تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید...

سخن مدیرعامل


سخن مدیرعامل

شرکت راهبران ایمنی اعتماد با اتکا به پرسنل متخصص و بهره گیری از تجربه ی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، تهیه تجهیزات، نصب و راه‌اندازی سیستم های الکترونیکی، حفاظتی و هوشمند و همچنین همکاری با شرکا و مشتریان تجاری خود رویکردی مسئولانه در قبال کار را سرلوحه ی خود قرار داده است. پشتیبانی فنی چندین شرکت معتبر در مورد جدیدترین تحولات تکنولوژی و خدمات نوآورانه و قابل اطمینان، شرکت سیستم های حفاظتی اعتماد را قادر می سازد تا مناسب ترین راه حل‌ها را در پاسخگویی به نیاز مدیران و همکاران محترم پیشنهاد نموده و آماده ارائه خدمات در زمینه های مربوطه باشد.

مجموعه این توانمندی ها ما را موفق به کسب تجارب ارزشمند اجرایی در بزرگترین مجتمع‌های صنعتی، اداری، تجاری، بیمارستان ها و پروژه‌های ساختمانی نموده است.

کوتاه سخن اینکه هدف ما استقرار یک رابطه تجاری موفق با مشتری است. در این راستا فعالیت­ های سیستم­ های حفاظتی اعتماد در چهار دپارتمان مشاوره و طراحی، بازاریابی و فروش، اجرا، پشتیبانی و خدمات پس از فروش انجام می­ شود.

رویکرد اصلی این شرکت جهت طراحی و اجرای پروژه های حفاظتی تمرکز برنیاز مشتری می ­باشد و این الویت، طراحی همه پروژه ها با یک برند خاص را رد می­ کند.

از طرفی ما معتقدیم هر کمپانی در تولید یک سری از محصولات پیشتاز می باشد و محصولاتش از لحاظ کیفیت و قیمت، قابل رقابت با کمپانی های دیگر می باشد و صرف اینکه محصولی با مارک خاصی عرضه شود، دلیلی بر کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن آن نیست و سیستمی که به درستی تهیه و نصب شود، یک سیستم کارآمد با هزینه تعمیر و نگهداری کم و عمر طولانی می باشد.